FIRST POST IN 2018 || Winter | PolskieSzafiarki.pl i najlepsze blogi, blogi modowe, zakladanie bloga i najciekawsze blogi w sieci

Lista blogów » Roksana Goral

FIRST POST IN 2018 || Winter

Zobacz oryginał
Witam was bardzo serdecznie w 2018 roku. Późne przywitanie, ale jak to bywa są rzeczy ważne i ważniejsze. Ostatnio byłam troszkę zajęta, więc nawet nie miałam godziny, aby poświęcić ją na bloga czy dla swoich innych przyjemności. Wraz z początkiem roku przyszła sesja - którą już zdałam, więc mam trochę więcej czasu. Natomiast praca jest i będzie, a prawdopodobnie od marca również w moim życiu pojawią się praktyki. Postanowiłam sobie, że wolny czas poświęcę na bloga, ćwiczenia,  naukę, spędzenie czasu z przyjaciółmi, chłopakiem oraz rodziną. 
Jutro walentynki, nie mam dla was żadnego posta przygotowanego, ale na pewno będą inne. Jednak środę i czwartek cały spędzę w pracy. W piątek mam trochę planów, ale wydaje mi się, że z wszystkim się wyrobie, ponieważ nie planuje żadnych spotkań. Jednym z moich planów jest WYSPANIE SIĘ ! Jednakże, chce jechać z rana na basen, wstąpić do urzędu skarbowego, porobić jakieś zdjęcia na bloga ( do tego też musi być jakieś dobre światło ), oraz chciałabym już  załatwić te praktyki. 

Co do dzisiejszych zdjęć specjalnie wybrałam się z przyjaciółką w miejscówkę tę a nie inną. Jest to Pustynia Błędowska.  Nie było ludzi, więc mega super. Popstrykałyśmy parę zdjęć, jednak jak to ja - nie  naładowałam aparatu i miałam tylko jedną kreskę. Ale udało się porobić kilka zdjęć. Chciałam miejsce w którym byłby śnieg bo nie miałam do tej pory ani jednego zdjęcia z nim, a w końcu mamy zimę ! 

 Mój styl to zdecydowanie prosty, luźny, sportowy, look. Jakbym miała go opisać jednym słowem ? bez wątpienia powiedziałabym WYGODA. 
Nie wymyślam, nie kombinuje, nawet mogę powiedzieć, że idę na łatwiznę z tym jednak ja tak czuje się najlepiej i to się nie zmieni. Moje kolory, którymi manewruje to z reguły czarny, szary i biały. Myślę, że pojawi się tu post o mojej MUST HAVE w szafie niebawem. 

Tym razem również czarno, ale z dodatkiem skóry bordowej, którą KOCHAM !
Ubrałam tylko ją w innym kolorze, ale wszystko świetnie razem ze sobą się połączyła, a skóra nadała całego charakteru. 
DSC_3596.jpg


DSC_3593.jpg


DSC_3583.jpg


DSC_3589.jpg


DSC_3581.jpg


 CAP - MOHITO 
TROUSERS - ZARA
HOODIE - ADIDAS
T-SHIRT - TOMMY HILFIGER
SHOES - ADIDAS 
JACKET - ZARA 


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.