Lista blogów » Kasia Koniakowska Blog

Gdzie kupić zdrową żywność?

Zobacz oryginał
Coraz więcej z nas interesuje się zdrową żywnością oraz produktami ekologicznymi. Bardzo mnie ten fakt cieszy, bo ja też niedawno zrozumiałam i dotarło do mnie, jakie to jest istotne, nie tylko dla naszego zdrowia, ale i środowiska. Chcemy podziwiać piękne widoki, oddychać świeżym powietrzem, jeździć do lasu, relaksować się na wsi itp., to zadbajmy o to, aby choć trochę go nie niszczyć. Również chcąc poprawić swój wygląd, mieć więcej energii, czy lepsze samopoczucie, należy pamiętać, że to właśnie od tego, co jemy sporo zależy. Stąd zdrowa żywność jest nam bardzo potrzebna! Jeśli nie macie czasu latać i wyszukiwać zdrowej żywności, ekologicznych środków czystości czy naturalnych kosmetyków, to zapraszam do internetowego hipermarketu bdsklep.pl. Znaleźć tam można wszystko od artykułów podstawowych po ekologiczne środki czystości, zdrową żywność, kosmetyki i produkty dla młodych mam. 

zdrowa-%25C5%25BCywno%25C5%259B%25C4%258

To sklep ze zdrową żywnością, w którym otrzymacie rabaty na pierwsze zakupy, a darmowa dostawa jest od 100 zł po zapisaniu się do newslettera. Warto kupować tam w proponowanych zestawach, co pozwoli nam sporo zaoszczędzić i to właśnie wyróżnia ten sklep na tle innych. Dostawa również jest bardzo szybka, bo w ciągu 24 h. Dzisiaj np. trwa promocja i możecie otrzymać -25 zł na zamówienie z kodem HAPPY. Polecam też zajrzeć do zakładki - czyścimy magazyny - dużo produktów w obniżonych cenach. 

sklep-ze-zdrow%25C4%2585-%25C5%25BCywno%


bio-eko-naturalnie_market-internetowy.JP

O tym jak rozpoznać zdrową żywność pisałam Wam we wpisie - Woda kokosowa i jak rozpoznać zdrową żywność. Sama w domu mam kilka takich eko produktów, jak mąka kukurydziana i jaglana, błonnik jako dodatek do sałatek, czy do jogurtu, soczewica bio czerwona, zielona, zwykła. Również bardzo często sięgam po ekologiczne i naturalne przyprawy czy bardzo dobrą jakościowo oliwę z oliwek. Na prawdę warto i zdecydowanie uzyskujemy lepszy smak!

ekologiczna-soczewica_jem-zdrowo.JPG


%25C5%25BCyj-zdrowo.JPG

Kasia www.kasiakoniakowska.blogspot.com

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.