Lista blogów » Plaamkaa

STYLIZACJA NA LUZIE || DIVERSE GLAMOUR COLLECTION

Zobacz oryginał

Stylizacja na luzie – idealna na lato

Kalendarzowe lato już za 3 dni, więc pozwalam sobie mówić, że dzisiejsza stylówka to propozycja idealna na lato. Wprawdzie nie jest to zwiewna sukienka w najmodniejszy motyw sezonu, czyli kwiaty, ale stylizacja na luźne dni, w których nie macie ochoty się stroić. U mnie zazwyczaj takie dni przypadają na piątek – nie mam kompletnie pomysłu, w co się ubrać, więc zakładam dresy. Ale żeby nie było zbyt dresiarsko, dobieram do nich luźną koszulę odsłaniającą (już na szczęście) opalone ramiona i wygodne espadryle. Efekt? Wyjątkowo komfortowy, a zarazem dziewczęcy look! Muszę wspomnieć też o torbie, bo jest najbardziej pojemną torbą jaką mam! I ten piękny, motywujący napis! Cud, miód! 

Dziewczyny kochane, jeśli jesteście ciekawe, gdzie znaleźć takie fajne, dziewczęco-sportowo-luźne ubrania, to powiem Wam coś, co Was zaskoczy (wiem, że tak będzie, bo mnie też zaskoczyło i to całkiem pozytywnie!). Do salonów Diverse na stałe zawitała kolekcja Glamour, której głównym zadaniem jest podkreślanie kobiecości. W kolekcji znajdziecie super topy z hiszpańskimi dekoltami (w jeszcze lepszych cenach), fajne sukienki i szorty! Koniecznie zajrzyjcie do najbliższych salonów lub sklepu online (tutaj), bo moi faworyci – bluzki idą jak świeże bułeczki! :)

To tyle gadaniny na dzisiaj, zobaczcie tę mega dresiarską stylizację i dajcie znać, co o niej sądzicie. Napiszcie koniecznie, w który dzień tygodnia zazwyczaj ubieracie dresy! A jeśli nie nosicie dresów, to co wybieracie w dni z cyklu „nie chcę wychodzić z domu, ale muszę”? ;)

Buziaki i życzę Wam pięknego tygodnia!

(PS Jak się robi serduszka na klawiaturze Maca? pytam całkiem serio! :D)

plaamkaa-diverse1.jpg

plaamkaa-diverse2.jpg

plaamkaa-diverse3.jpg

plaamkaa-diverse4.jpg

plaamkaa-diverse5.jpg

plaamkaa-diverse6.jpg

plaamkaa-diverse7.jpg

plaamkaa-diverse8.jpg

total look (top, spodnie, torba, okulary, espadryle) – Diverse

zdjęcia – Marcin, postprodukcja – Ida

The post STYLIZACJA NA LUZIE || DIVERSE GLAMOUR COLLECTION appeared first on Plaamkaa | Joanna Kieryk.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.