Lista blogów » Karinnn

Sukienka w kwiaty i bordowe botki

Zobacz oryginał
0_sukienka_w_kwiaty_skarpetkowe_ordowe_b

Jeszcze chwila i zima dobiegnie końca więc warto pomyśleć o jakiejś wiosennej garderobie.  Ja kompletowanie swojej szafy zaczęłam od sukienki w kwiaty z długim rękawem od firmy Zaful, spodobał mi się jej krój oraz kolor. Zestawiłam ją dzisiaj z bordowymi botkami, które świetnie współgrają z dużymi okularami vintage. Wyszedł fajny zestaw w stylu retro.  Ze względu, że już jutro są Walentynki powinnam pokazać wam stylizacje właśnie na tę okazję, ale wszystkie rzeczy, które zamówiłam nie zdążyły do mnie dotrzeć. Dlatego stwierdziłam, że pokaże się w trochę innym zakładać tą właśnie sukienkę, dzięki niej poczułam odrobine wiosny w środku zimy.

Jak wasze plany na jutrzejszy dzień bo ja mam zamiar zrobić jakiś dobry obiad, a potem wieczorem udać się do kina na film, na pewno nie będzie to Gray bo nie oglądałam ani jednej części. Myślimy o „Więzień Labiryntu. Lek na śmierć”, ale jak to będzie nie wiadomo gdyż wszystkie miejsca mogą być zajęte, jeśli tak się stanie to jakiś spontan się wymyśli na szybko.


1_sukienka_w_kwiaty_skarpetkowe_ordowe_b
 Obserwujcie mnie również na:
3_sukienka_w_kwiaty_skarpetkowe_ordowe_b

4_sukienka_w_kwiaty_skarpetkowe_ordowe_b

5_floral_dress_burgundy_socks_shoes_kary

7_floral_dress_burgundy_socks_shoes_kary

8_floral_dress_burgundy_socks_shoes_kary

9_floral_dress_burgundy_socks_shoes_kary

10_pulawy_blog_modowy_karyn_logerka_modo
Okulary - Zaful || Botki - Renee || Sukienka - Zaful

Zoacz inne posty:
4_pink_heels_renee_baige_coat_stars_jean 5_skarpetkowe_bordowe_botki_renee_shein_ 1_bluza_czarna_nadruk_spodnica_lakierowa 6_beige_coat_zaful_outfit_embroidery_jea

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.